Jak Získat Úlevu Od Hemeroid Nyní

If jste jeden z this nesčetných muži a ženy, kteří trpí s hemoroidy, být povzbuzovat , že existuje některé věcí, které můžete udělat to zdroj některé Fast úlevu od příznaků závažná Experience . Tyto tipy jsou Určeno pro dočasnou úlevu pouze a jste pozváni Hledat vhodné lékařská péče pro Pokračování hemeroidy příznaky.

Má bylo odhadnuto, že přibližně 70 na 80% z populace ze Spojených států bude trpět z příznaky hemoroidy na některé titul v některých bod v jejich životě. To je masivní počet jednotlivců při Přemýšlejte o lidé The velký národ. Proč is ono aby tolik clovek a ženy trpět s hemoroidy? Proč je tak převládající problém?

Alergické triggery

nešťastný pravda je, že velké části z nás not Eat dieta , který má dost vyšší vlákniny like celozrnné chleby a obiloviny, čerstvé a syrové vegetariáni a ovoce , sušené ovoce a luštěniny; ale místo toho hody na low vlákniny věci, jako je , těstoviny, nealkoholické nápoje, bílý chléb a červené maso. Pár našich Bad stravovací návyky spolu s naší sedavý životní styl a chudí koupelna návyky a máte vzorec , který způsobil a nadále způsobuje rozšířené epidemie hemoroidů.

Co je Speedy reliéf?

K disPozici jsou některé věcí CAN udělat at domově pro pomoc ulehčit několik příznaky ekzém krátce. Try některé z těchto doporučení Second čas trpíte from hemoroidy vzplanutí:

Aktuální krémy a masti -jedná se o všechny over preparáty a čípky který může aplikovat na postižené region nebo Put do konečníku. Oni funkce Hydro kortizon na pomoc ulehčit zánět. Existují také podložky kým které bělení postižených oblasti , které obsahují Witch Hazel nebo aktuální znecitlivující látky pro dočasné pomoc.  

Koupání postižené oblast . Koupel jemně s teplou vodou. NePoužívejte , pokud jste think , že to učiní problém horší. Osušte oblast jemně s vlasy sušička po koupání.

Ledové zábaly a studené obklady.  Pokud Apply tyto do postižené oblast IT může pomoci s otokem.

Pokud nelze zabránit tvorba hemoroidů nebo kontrolovat Development z them podle změna vaše strava zahrnout více high vlákniny potraviny, pití 8 až 10 sklenic vody každý den a zvýšení úrovně cvičení, pak Ujistěte se, že jste ponechat nad uvedeno seznam z Fast hemoroidy Relief doporučení pohodlné. Mít na paměti, tato doporučení nebude odstranit hemoroidy. Budou pouze nabídku některé stupeň dočasné pomoc. Váš lékař je pouze person, který může poskytnout pokračování péče.

Můžete do to pouhým přijetím Hot koupel, nebo by použití speciální zařízení s názvem sedací koupel to je zamýšlené pro ponoření jen vaše boky a hýždě, ponechání zbytku vašeho těla z vody. If možné , zkuste vystavit vaše hemoroidy teplé vody mnoho krát každý den, ale i jednou den měla by být zlepšit vaše příznaky. Důvod teplá voda pomáhá je vzhledem k tomu, uvolňuje cévy obklopující Hemoroid a způsobuje otoky na dolů .

Mezi nejlepší aktivity IF máte hemoroidy je začít hledat pro přírodní léčba ručně, které může být nalezeno online . To vám ukáže, přesně jak odstranit vaše hemoroidy for Good , což znamená you nebude nikdy trpět from bolestivé nebo trapné příznaky .